• İzmit ve Yalova Şube Randevuları için Arayın      0 536 577 4342
  •   
  • Randevu Alın

Hakkımda


Dila Demir, lisans eğitimine  Beykent  Üniversitesi  Psikoloji  bölümüne başarı bursuyla kabul alarak,  onur derecesiyle mezun olmuştur. Ardından Beykent Üniversitesi klinik psikoloji master eğitimine devam etmiştir. Psikoterapi alanında uygulama yapabilmek ve yetkinlik kazanmak için, Psikoterapi Ensitüsü’nde 3 yıl süren Psikoterapi eğitiminin  teorik, formülasyon ve süpervizyon aşamalarını başarıyla tamamlamıştır.

Dila Demir, her danışanına en fayda sağlayacak psikoterapi yöntemini belirleyebilmek  adına birçok terapi ekolüne hakim olmakta ve psikoterapi repertuarını geniş yelpazede tutmaktadır.

Lisans  eğitimi sırasında;  İstanbul Çapa Tıp Fakültesi(Prof.Dr.Öget Öktem Tanör) eşliğinde ,

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi  ve Karamürsel Devlet Hastanesi’nde psikolog olarak staj yapmış ve kendini geliştirmeyi amaçlamıştır.

Lisans eğitimi süresince, birçok ulusal kongre, seminer ve eğitimlere katılarak güncel kalmaya devam etmektedir.

Mezuniyetinin ardından, özel hastane,rehabilitasyon merkezi, anaokulu ve özel okul kurumlarında eğitim ve bireysel danışmanlık hizmeti vermiştir.

Psikoterapi Ensitüsü Derneği ve Psikoterapi Ensitüsü Hipnoz Derneği üyesidir. İyi ve akademik seviyede ingilizce bilmektedir.

Şuanda kurucusu olduğu Dila Demir Psikoterapi ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde yetişkin danışmanlığı, çocuk ve ergen terapisi, pedagojik destek, evlilik-aile ve çift terapisi, cinsel terapi, öğrenci danışmanlığı, kurumsal danışmanlık ve eğitim-seminer organizasyonları hizmetlerine aktif olarak devam etmektedir.

DİLA DEMİR; KARAMÜRSEL-YALOVA ve İZMİT ‘te  aktif olarak danışanlarına hizmet vermektedir.


Alters und Behindertengerechter BadumbauBadezimmer DekorationBadezimmer für ältere MenschenBadezimmer für ältere und körperbehinderte MenschenBadumbau Behindertengerechtbarrierefrei gestaltetes BadezimmerBarrierefreies BadBehindertengerechterEbenerdigen DuscheKomplettsanierungPflege & BarrierefreiheitPflegegrad erhalten Sie 4.000 € ZuschussPflegekasseToiletten Dekoration